Ziva Smoke Bundle - Koude roker + rookkoepel + houtsnippers (3 smaken)

59,99
Vrijdag in huis
Klantscore 9,3 (4500+ reviews)
Gratis verzending vanaf €49
Gratis e-book bij iedere bestelling
Thuiswinkel Waarborg




Voordelige, snelle bezorging

Gratis levering vanaf €49




Uitstekende service & volledige garantie

Vragen? Bel of e-mail ons!

Meer informatie

Op zoek naar een cadeau voor de feestdagen of gewoon voor jezelf?

Met deze bundel heb je alles in huis om een onvergetelijk diner op tafel te zetten en een spectaculair effect te creëren door de rookkoepel aan tafel van het gerecht te halen. Met de vier smaken houtchips in deze bundel kun je zelf alvast de populairste smaken uitproberen.

Compact rookapparaat

Voor het koud roken van gerechten en dranken. Geef al je gerechten op een super eenvoudige manier een heerlijke rokerige smaak. Te gebruiken in combinatie met de speciaal ontwikkelde rookkoepel voor een spectaculaire presentatie.

De klep van deze koepel is speciaal ontworpen om de rook van het rookpistool direct in de koepel te blazen. Zo creëer je bij het serveren van je gerecht een mysterieuze rookwolk aan tafel.

Rookkoepel – Compact en professioneel (Ø36.5 x 15 cm):

Deze transparante rookkoepel met een diameter van 36,5 cm en een hoogte van 15 cm is ontworpen voor gebruik met een rookpistool. De ingebouwde rubberen klep maakt het eenvoudig om gecontroleerd rook in te blazen zonder verlies. Ideaal voor het koud roken van vis, vlees, kazen of dranken. De koepel is gemaakt van stevig, voedselveilig kunststof en combineert functionaliteit met een professionele uitstraling.

Geef je gerechten een heerlijk subtiele rokerige smaak

Met deze hoogwaardige houtchips voor je smoker of rookpistool. Vier blikjes met zeer uiteenlopende smaken, zodat je voor elk gerecht een passende smaak kunt vinden.

Set van 3 blikjes, elk met 450 ml houtchips in de volgende smaken:

  • Walnoot houtchips
  • Perzik houtchips
  • Beukenhoutchips

Over de smaken:

Walnoot: Walnoothout zorgt voor een rijke, volle smaak met een subtiele bitterheid die ideaal is voor het roken van rood vlees, wild en stevige vis. De rooksmaak is krachtiger dan die van fruitsoorten, maar minder dominant dan hickory. Het voegt een complexe, aardse smaak toe die goed samengaat met kruiden en marinades. Perfect voor het roken van steaks, lam en zelfs kaas, maar spaarzaam gebruiken om te voorkomen dat de bittere tonen de delicate smaken overheersen.

Perzik: Perzikhout geeft een milde, licht zoete en fruitige rook af. Het werkt prachtig bij gevogelte, varkensvlees, vis, groenten en kazen. De smaak is zacht en aromatisch, waardoor het perfect is voor koud roken wanneer je een verfijnd en gebalanceerd resultaat wilt zonder bitterheid.

Beuk: Beukenhout levert een milde, licht nootachtige smaak die veelzijdig is en veel wordt gebruikt bij koud roken. Het versterkt de natuurlijke smaak van vis, gevogelte en groenten zonder deze te overheersen. Beuk is ideaal voor het bereiken van een soepel, gebalanceerd rookprofiel en is geschikt voor zowel beginners als professionals.

Wat kan ik roken?

Je kunt vrijwel alles roken. Omdat de rook koud is, hoef je je geen zorgen te maken dat je eten smelt of opwarmt. Voor nieuwe smaken kun je boter, chocolade, visfilet, sauzen of zelfs popcorn en ijs proberen.

Het rookpistool is ook een geweldige manier om sous-vide bereidingen af te werken, of andere kookmethodes waarbij voedsel niet direct aan rook wordt blootgesteld. Je kunt ook rook toevoegen aan alcohol en cocktails.

Hoe lang moet ik iets roken?

Over het algemeen gebruik je een smoker ongeveer 30–60 seconden. Voor een intensere smaak kun je dit herhalen.

Welke houtchips moet ik gebruiken in mijn smoker?

De mogelijkheden zijn vrijwel eindeloos. Probeer verschillende smaken houtchips, thee, kruiden of zelfs hooi en gedroogde bloemen. Het rookpistool werkt met de meeste soorten fijne houtchips.

Productcode
990115
EAN
8719992311958
Merk
Ziva
Producttype
Rookapparaten (koud roken)
Garantie
2 jaar
In de doos
Hendi Koudroker + Koepel (Ø36.5x15cm) + Houtmot (3 smaken van elk 450ml)
Kleur
Zilver
Zoek alternatieven

Geen beoordelingen gevonden

Winkel en adres
Werkuren
Telefoon
Voorraad
Showroom
Molenbaan 7, 2908LL Capelle aan den IJssel
09:00 - 17:00
+31853012306
Op voorraad

Heeft u een vraag over dit artikel?

Bel ons tijdens kantooruren
E-mail naar Kenners - neem contact met ons op!.
 
  • Alternatieven
  • Tweedekansjes
  • Recent bekeken
 
 
 
Product reviews

Geen beoordelingen gevonden